1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuc lekarz mówi bez szans
siostra radke

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 10099

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-05-10, 15:55   Temat: Rak płuc lekarz mówi bez szans
iwo1 przykro mi ze i Twoja mamusia musi walczyc z ta chorobą.
Postanowilam napisac bo doskonale wiem co czujesz gdyz rok temu czulam ta niepewnosc i strach. Dobrze ze szukasz, pytasz. Niestety jesli to rak pluca to prawda jest taka ze na calym swiecie leczy sie a raczej walczy z ta choroba tak samo. Szpital o ktorym piszesz znam bardzo dobrze. Spedzilam wiele godzin na korytarzach, oddzialach. Ma bardzo dobra opinie wsrod pacjentow i sama osobiscie widzialam wielu pacjentow z odleglych stron Polski ktorzy wlasnie w szpitalu na Szamarzewskiego szukali ratunku. Moja mama lubila lekarzy, pielegniarki i o ile tak mozna powiedziec dobrze czula sie w tym szpitalu.
Jedyny minus to ze w razie koniecznosci naswietlan glowy czy klatki kieruja na Garbary bo nie maja tej aparatury u siebie. Kolejki na korytarzach czy dlugie oczekiwania to raczej norma. Uwazam ze lekarze z tego szpitala zrobili dla mojej mamusi wszystko co sie dalo.
Teraz musisz sie uzbroic w cierpliwosc bo dopoki nie bedzie wiadomo z czym zmaga sie Twoja mamusia to nie bedzie wiadomo jakie leczenie paliatywne wdrożyć. Ten wynik potrzebny tez aby moglo odbyc sie konsylium.
Trzymaj się
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group